REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KULVAR.com.tr – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER

Bu ilişki uzun süre devam edecek

Vogue Dergisi’nin Şubat 2019 sayısına konuşan Cem Yılmaz,Defne Samyeli ile ilişkisi hakkında, ”Çok uzun yıllar devam edecekmiş bu ilişki gibi bir his var içimde” dedi.

Bu ilişki uzun süre devam edecek
12
06 Şubat 2019 - 16:08

Vogue Dergisi’nin Şubat 2019 sayısına konuşan Cem Yılmaz’ın sözlerinden satırbaşları;

”90’ların başında 17-18 yaşındaydım. İçine kapanık demeyeyim bu işlerin köküyle çok ilgilenen bir çocukluk geçirdim. Her Şey Çok Güzel Olacak’ta Mazhar (Alanson) abinin oynadığı karakter kendi fotoğrafını kesip Porsche’nin içine koyar. O bendim işte. Fotoğrafları kesip kesip kendimce afişlerde en başlarda yer aldım. Filmlerde oynadım. Yazdım. Çizdim.”

”Üniversitenin birinci sınıfındayken ankesörlü telefonun başında ağlamıştım işte. Telefonla dergiye başvurdum. Dediler ki ‘Bu şekilde adam almıyoruz.’ Zaten ‘Merhaba, ben dergiye gelebilir miyim?’ diyen adam mı alınır dergiye? Çizersin götürürsün. Ağlamıştım gerçekten. Üzülmüştüm çünkü. Ne bekliyorsam; ‘Gel o zaman sana kapak çizdireceğiz!’ mi diyeceklerdi? Birkaç sene sonra gidebildim. Ama 19 yaşında dergiye başlarken de ‘Ulan geç kaldık be!’ diye düşünmüştüm. Geçenlerde bana, Sinemada 20. Yıl Ödülü verdiler. Daha dün başlamışım gibi gittim aldım. Yirmi sene geçtiğinin farkında bile değilim. Önemli de değil zaten. Bir tane berbat iş her şeyi berbat edebilir.”

‘BİLİYOR MUSUN BENİM BABAM CEM YILMAZ’

”Ne iş yaptığımı Kemal’den duydum bir keresinde. Üç yaşındayken, kendisiyle yaşıt bir arkadaşına anlatıyordu. Yürek burkan bir sahneydi. ‘Biliyor musun benim babam Cem Yılmaz’ dedi çocuğa. Arkadaşı ‘Ne iş yapıyor?’ dedi. ‘Akrobatistan, insanları güldürüyor’ dedi Kemal.”

“Akrobatistan ne ya? Ne iş yaptığımı bilmiyor ama oğlandan çok memnunum. Bana kendi çocukluğumu hatırlattığı için çok hoşuma gidiyor. Kendi havasında bir herif. İnşallah iyi bir insan olur.”

‘DAHA BAŞLAMAMIŞ GİBİYİZ’

”Çok uzun yıllar devam edecekmiş bu ilişki gibi bir his var içimde… O his güzel. Çok iyi arkadaşız. Çok da mutluyuz. Daha başlamamış gibiyiz.”

”Herkes ilişkisinden masalsı bahsediyor. Öyle şeyler söylemekten utanırım. Bize yakıştırmam. Masallar gibi değil…”

‘ÇOCUKLUK ÇOK KIYMETLİ BİR ŞEY’

”Bana yıllar ne öğretti biliyor musun, köklere dönülmesi gerektiğini. Köklere dönüldüğü zaman insan mutlu olabilir çünkü. Çocukluk çok kıymetli bir şey. Ben memleketi çok çocuksu buluyorum. Yaptığı toplumsal, kitlesel yanlışları da çocuksuluğa bağlıyorum. Çocuk bencildir, bazı evrelerinde empatiden yoksundur. Kötülükler bu çocuksuluktan geliyor. Ama çocuğun masum tarafları da var. Madem çocukluk yapıyorsunuz, masum taraflarını da sahiplenin çocukluğun. Mesela çocuk önyargılı da değildir. ‘Şu adam kötüdür’ diye bir önyargısı gelişmemiştir. O özelliğini de al çocuğun. O yüzden köklere dönmeli.”

KULVAR.COM.TR'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.