REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KULVAR.com.tr – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER

Şeyma Subaşı’dan velayet açıklaması

2018 yılının Aralık ayında evliliklerini sonlandıran Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı çifti kızları Melisa’nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme velayetin babaya yani Acun Ilıcalı’ya verilmesini onayladı. Mahkeme sonucunda Şeyma Subaşı’dan velayet açıklaması geldi. İşte o açıklama…

Şeyma Subaşı’dan velayet açıklaması
82
07 Şubat 2019 - 17:24

Mahkeme velayetin Acun Ilıcalıya verilmesi kararı ardından Şeyma Subaşı’dan velayet açıklaması geldi. Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“07.02.2018 tarihinde sonuçlanan velayet davası ile kızımız Melisa’nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey’e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa’yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa bu süreçte babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa’nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz. Konunun hassasiyeti sebebiyle gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim”

KULVAR.COM.TR'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.